Фотографии Александрии

Фотографии и фото-новости г. Александрия, Кировоградская обл., Украина

Конкурс дитячих малюнків «Визнана українська автентичність»

Конкурс дитячих малюнків Визнана українська автентичність
Увага! Vashart gallery оголошує конкурс дитячих малюнків «Визнана українська автентичність». Запрошуємо дітей з Олександрії та району у віці 10 — 16 років.

Положення про конкурсдитячих малюнків «Визнана українська автентичність»

І. Загальні положення
1.1. Конкурс дитячих малюнків “Визнана українська автентичність” організовує ФОП Кваша Ірина Володимирівна в рамках проекту “Зірковий шлях в мистецтві починається з Vashart gallery” за підтримки Українського культурного фонду.
1.2. Організація і проведення конкурсу базується на принципах доступності, конкурентності, загальнолюдських цінностей, вільного розвитку особистості, захисту прав та інтересів учасників конкурсу малюнку.
1.3. До участі в конкурсі запрошуються діти у віці 10-16 років, які проживають у місті Олександрія та Олександрійському районі.
1.4. Офіційною сторінкою конкурсу є сторінка Vashart_gallery в соціальній мережі Facebook. Щотижня на ній публікуватиметься перелік зареєстрованих робіт.
1.5. Від одного учасника приймається одна робота.
ІІ. Мета та завдання конкурсу
2.1. Мета — створити унікальні можливості для професійного зростання талановитих дітей-художників Олександрійщини. Удосконалити навички та привити у дітей любов до традиційних українських технік малювання, популяризувати українські традиційні техніки в сучасному мистецтві.

2.2 Організація та проведення конкурсу дитячих малюнків; залучення для оцінки робіт учасників почесного журі; залучення 3 дітей-переможців до створення серії з 9 картин; організація та проведення виставки з 9 картин; друк і поширення каталога галереї з цією серією створених картин, інформаційне забезпечення конкурсу.
ІІІ. Вимоги до конкурсних робіт
3.1. Малюнки повинні бути виконані без допомоги батьків та педагогів. На титульній стороні малюнку, в правому нижньому кутку необхідно вказати: ПІБ автора, вік, назву малюнка. Зі зворотньої сторони роботи розбірливо вказати контактний телефон і ПІБ одного з батьків чи викладача закладу, що передає роботу на конкурс.
3.2. Малюнки мають бути виконані на папері з використанням традиційних українських технік малювання
.3. Формат конкурсних робіт має відповідати розміру 30*40 см.
3.4. Тема малюнків не обмежуються, виключаються лише теми насилля та війни.
3.5 Обов’язковим є використання в сучасному мистецтві технік малювання, які б найяскравіше розкрили поняття Україна. Тобто створення сучасного малюнку з використанням елементів візуального мистецтва, найбільш характеризючих Україну (на думку дитини) — трипілля, петриківського розпису, елементів стилю Марії Примаченко, вишивки тощо.
IV. Подання робіт
4.1. Учасник конкурсу або його представники передають роботу особисто за адресою Vashart gallery (вул. Чижевського, 8, м. Олександрія, Кіровоградська область, 28000).
4.2. Роботи приймаються з 15 вересня по 5 жовтня включно.
V. Журі конкурсу та визначення переможців
5.1. Журі конкурсу складається з професійних художників, засновників галерей, які погодилися брати участь в оцінці робіт учасників конкурсу.
5.2. Кількість членів журі не обмежується.
5.3. Кожен з членів журі має право на окрему думку та за бажання обирає конкурсну роботу, що йому сподобалась, і вручає її автору подарунок.
5.4. Підведення підсумків конкурсу малюнків проводитиметься до 15 жовтня 2018 року.
5.4. Три відзначені членами журі учасники конкурсу оголошуються його переможцями та нагороджуються відповідним дипломом, інші конкурсанти отримують диплом учасника.
5.5 Три переможця беруть участь у створенні серії з 9 картин разом, розміром 1*1 м. спільно з професійним художником-наставником з 16 жовтня до 05 листопада 2018 року.
5.6. Впродовж 30 днів три переможця зобов’язуються працювати над створенням серії з 9 картин за графіком розробленим спільно з художником-наставником.
VІ. Додаткові положення
6.1. Всі надіслані на конкурс малюнки та серія з 9 картин стають власністю організатора конкурсу.
6.2. Після завершення конкурсу малюнків і створення серії з 9 картин Vashart gallery організовує виставки робіт учасників.
6.3. Результати конкурсу малюнків, фото кращих робіт і серії з 9 картин будуть розміщені на офіційній сторінці Vashart_gallery в соціальній мережі Facebook.
6.4. Контактний телефон для довідок 097 808 97 81.

Конкурс дитячих малюнків Визнана українська автентичність

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Александрия в фотографиях © 2015-2022 Frontier Theme