Фотографии Александрии

Фотографии и фото-новости г. Александрия, Кировоградская обл., Украина

Відкриття виставки дитячих малюнків “Визнана українська автентичність”

Відкриття виставки дитячих малюнків Визнана українська автентичність
Запрошуємо дітей, батьків, художників, журналістів, поціновувачів мистецтва на відкриття виставки дитячих малюнків “Визнана українська автентичність” 16 жовтня о 15 год за адресою: вул. Чижевського, 8, м. Олександрія, Кіровоградська область.

У програмі: відкриття виставки, фуршет, жива музика.
Впродовж місяця діти у віці 10-16 років з Олександрії та Олександрійського району приймали участь у конкурсі малюнків VashArt gallery.
Перед юними учасниками стояло непересічне завдання — створення сучасного малюнку з використанням елементів візуального мистецтва, найбільш характерних Україні (на думку дитини) — трипілля, елементи петриківського розпису, елементи стилю Марії Примаченко, вишивки тощо.
У результаті вдалося зібрати оригінальні роботи, що вражають креативністю, поєднанням різних стилів малювання. Приходьте побачити малюнки наочно. Виставка працюватиме до 05 листопада 2018 року.
Три переможця конкурсу візьмуть участь у створенні серії з 9 картин, розміром 1*1 м. спільно з професійними художниками-наставниками.

Нагадаємо, що конкурс дитячих малюнків і створення серії з 9 картин відбувається за підтримки Українського культурного фонду в рамках проекту “Зірковий шлях в мистецтві починається з Vashart gallery”.

Відкриття виставки дитячих малюнків Визнана українська автентичність

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Александрия в фотографиях © 2015-2022 Frontier Theme